Поиск
Маршруты

Dentus

Обзор
Фото
4
Отзывы
1
Особенности
Оцените это место

1 отзыв

По умолчанию
ANASTASIA M.
Знаток города 5 уровня
6 марта
Крайне негативный опыт лечения в этой клинике! Врач Натросвили Марина не смогла справиться с лечением пульпита за четыре посещения. В результате лечения был практически разрушен мой зуб шестерка, который до этого был полностью целый и без пломб. После этого я обратилась в другие стоматологические клиники, где врачи, осмотрев зуб, были удивлены состоянием и сказали, что оставшиеся ткани подлежат удалению. А также есть риск образования кисты. Кроме того, в клинике попытались переложить ответственность на меня, заявив, что я не пришла на пятое посещение, когда врач якобы планировала что-то предпринять. Однако к тому моменту для меня уже было очевидно, что врач не понимает, как правильно осуществлять лечение. К сожалению, из-за такого «лечения» я рискую потерять зуб, который до обращения в эту клинику был в хорошем состоянии. უკიდურესად უარყოფითი გამოცდილება მქონდა ამ კლინიკაში მკურნალობის დროს! ექიმმა მარინა ნატროსვილმა ვერ შეძლო პულპიტის მკურნალობა ოთხი ვიზიტის განმავლობაში. მკურნალობის შედეგად ჩემი მეექვსე კბილი პრაქტიკულად განადგურდა, მაშინ როცა მანამდე ის სრულიად ჯანმრთელი იყო და არცერთი ბჟენი არ ჰქონდა. ამის შემდეგ სხვა სტომატოლოგიურ კლინიკებს მივმართე. კბილის დათვალიერების შემდეგ ექიმები გაოცებულები იყვნენ მისი მდგომარეობით და მითხრეს, რომ დარჩენილი ქსოვილები, სავარაუდოდ, ამოსაღებია. ასევე არსებობს კისტის წარმოქმნის რისკი. გარდა ამისა, კლინიკაში სცადეს პასუხისმგებლობის ჩემზე გადმოტანა და განაცხადეს, რომ მე არ მივედი მეხუთე ვიზიტზე, როცა ექიმი თითქოს აპირებდა რაღაცის გაკეთებას. თუმცა იმ დროისთვის ჩემთვის უკვე ნათელი იყო, რომ ექიმმა არ იცოდა, როგორ უნდა გაგრძელებულიყო მკურნალობა სწორად. სამწუხაროდ, ასეთი „მკურნალობის“ გამო ახლა არსებობს რისკი, რომ დავკარგო კბილი, რომელიც ამ კლინიკაში მისვლამდე კარგ მდგომარეობაში იყო.
  1. 1
  2. 2